متخصص ارتودنسی کرج + نمونه کار

متخصص ارتودنسی کرج + نمونه کار

به اشتراک بگذارید:

متخصص ارتودنسی کرج ، فردی با تجربه و مهارت کافی در تمامی عرصه های مربوط به ناهنجاری ها و نامنظمی های دندان بوده ، که جهت اصلاح طرح لبخند افراد و رفع برخی مشکلات موجود در دندان ها و فک اقدامات موثر و رضایت بخشی را برای بیماران انجام می دهد. دکتر ستاره سهرابی ، بهترین ارتودنتیست کرج ، اطلاعات کافی و لازم را از موقعیت فک و دندان ها داشته و می تواند با بکارگیری از روش ارتودنسی برای اصلاح مشکلات موجود اقدامات مفیدی را انجام دهد.

متخصص ارتودنسی دندان - دکتر ستاره سهرابی

تخصص و مهارت اصلی ارتودنتیست چیست ؟

شاید تنها تصور شما از متخصص ارتودنسی کرج ، اصلاح ناهنجاری ها و رفع نامرتبی های دندان باشد. اما بهتر است بدانید که بهترین ارتودنتیست می تواند مشکلات و درد های ناشی از عارضه بایت نادرست دندان ، عادات نامناسب کودکی ( همانند مکیدن انگشتان ) و آپنه در خواب ، ناهنجاری های استخوان فک و موارد متعدد دیگری را برطرف کند.

تفاوت میان متخصص ارتودنسی و دندان پزشک عمومی چیست ؟

بهتر است بدانید که همواره علم پزشکی در حال پیشرفت می باشد و لازم است پزشک ، تخصص های خود را با توجه به پیشرفت علم بروز تر کند. بنابراین این موضوع سبب بروز تفاوت هایی میان دندان پزشک عمومی و متخصص خواهد شد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 میزان تحصیلات

دندانپزشک عمومی و متخصص ، هر دو یک دوره 6 ساله از دندانپزشکی را می گذارند. بعد از این پروسه آموزشی دندان پزشک عمومی می تواند کار خود را آغاز کند ، در حالی که بهترین متخصص برای ارتودنسی در کرج ، لازم است تا دوره 4 ساله را جهت کسب دانش و مهارت در زمینه درمان انواع ناهنجاری های دهان و دندان کسب کند. همین امر موجب می شود تا دندانپزشک عمومی صلاحیت لازم جهت درمان برخی مشکلات اساسی تر را نداشته باشد.

 تخصص پزشک

ارتودنتیست به طور اختصاصی به کسب مهارت در یک زمینه خاص پرداخته و تخصص بسیار بیشتری برای درمان ناهنجاری های و مشکلات موجود در دهان دارد ، در صورتی که دندان پزشک عمومی تنها می تواند ناهنجاری های فک و دندان را تشخیص دهد اما قادر به درمان آن ها نمی باشد.

 تنوع تکنیک های درمانی

توجه داشته باشید که دندانپزشک عمومی می تواند تمامی مشکلات موجود را تشخیص دهد و برای آن ها یک راه کار درمانی ارائه دهد ، اما هیچ یک از این روش های درمانی تخصصی نخواهند بود. برای مثال دندانپزشک جهت رفع مشکلاتی همچون پوسیدگی دندان ، عفونت لثه و تکنیک های درمانی همچون جرم گیری دندان ، عصب کشی و بلیچینگ دندان و غیره گزینه ای مناسب می باشند. اما متخصص ارتودنسی کرج با توجه به داشتن تخصص و مهارت بالا قادر به درمان ناهماهنگی های دندان و فکین بوده که لازم است به صورت کاملا حرفه ای درمان شود.

متخصص ارتودنسی دندان - دکتر ستاره سهرابی

چگونگی انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی کرج

 رضایت مراجعین

از جمله نکات کلیدی به هنگام انتخاب متخصص ارتودنسی دندان در کرج ، رضایت بیماران و مراجعه کنندگان می باشد. هر چه تعداد افراد و مراجعه کنندگان بیشتر باشد و رضایتمندی آن ها از تخصص و مهارت پزشک بالا باشد ، شما می توانید به راحتی به ارتودنتیست اعتماد کنید. البته بهتر است بدانید که رضایت بیمار می تواند سبب معرفی پزشک به دوستان و آشنایان مراجعه کننده شود ، که این مسئله سبب افزایش اعتبار متخصص ارتودنسی دندان خواهد شد.

 بکارگیری از بهترین متریال

بسیاری از افراد نگران متریال مصرفی می باشند و ترجیح می دهند همواره بهترین آن ها از جانب دکتر ارتودنسی دندان مورد استفاده قرار گیرد. با انتخاب بهترین مرکز درمانی و انجام ارتودنسی دندان توسط دندانپزشک خوب برای ارتودنسی در کرج همچون دکتر ستاره سهرابی ، مطمئن باشید که متخصص هرگز با به کارگیری از متریال نا مرغوب اعتماد خود را در میان مراجعین از دست نمی دهد.

میزان تحصیلات ارتودنتیست

یک متخصص ارتودنسی ماهر و با تجربه در کرج باید تحصیلات تخصصی و علم ارتودنسی را به طور کاملا حرفه ای و کامل در یک دانشگاه معتبر گذرانده باشد. همچنین جهت کسب تخصص در برخ زمینه های دیگر همچون ناهنجاری های پیشرفته ، دوره های فلوشیپ در دانشگاه های معتبر ایجاد شده اند تا توانایی های بسیاری در رابطه با افرادی که بیماری و سندروم های خاص دارند در اختیار ارتودنتیست قرار دهند.

چگونگی برخورد ارتودنتیست با بیمار

برای همه پیش آمده است که با مراجعه به دندانپزشک و عدم رفتار درست ایشان از مراجعه خود پشیمان شده باشیم. حال این را به هنگام مراجعه به دندانپزشک در نظر بگیرید ، روند درمان دندان ها با استفاده از بریس بسیار طولانی بوده و نیازمند صبر و تحمل است ، اگر متخصص ارتودنسی کرج ، رفتار و طرز بر خورد مناسبی نداشته باشد و با صبر و حوصله سوالات شما را در رابطه با روند درمانی توضیح ندهد ، آیا می توانید با آرامش روند درمان خود را طی کنید ؟ یک ارتودنتیست خوب از لحاظ بر خورد روندی را پیش می گیرد تا شما مشتاقانه در هر جلسه درمان به دندانپزشک خود کمک کنید تا در نهایت به یک نتیجه فوق العاده دست پیدا کنید.

شبکه های اجتماعی

در انتها بهتر است شبکه های اجتماعی بهترین متخصص ارتودنسی کرج را بررسی کنید. تقریبا عده بسیاری از پزشکان دارای صفحات سایت می باشند که علاوه بر توضیح تخصص خود نمونه کار هایشان را قرار داده اند. شما می توانید با مقایسه قبل و بعد از درمان عکس های موجود ، مهارت و تجربه کافی پزشک را مشاهده کنید.

نمونه کارهای ارتودنسی دندان با دکتر سهرابی بهترین متخصص ارتودنسی کرج

 

در چه مواقعی لازم است به ارتودنتیست مراجعه شود ؟

اگر دارای دندان هایی نامرتب هستید و فک های شما به صورت ناهماهنگ می باشد ، باید بدانید که این اختلالات تنها از لحاظ زیبایی لبخند شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد بلکه می تواند سبب بروز آسیب های جدی تری در دندان و لثه ها شوند. به همین منظور برای جلوگیری از ابتلا به پوسیدگی های شدید و عفونت های لثه و غیره بهتر است فورا به بهترین متخصص ارتودنسی در کرج مراجعه کنید.

متخصص ارتودنسی کودکان در کرج

ارتودنتیست کودکان ، به متخصصی گفته می شود که خدمات مربوط به ارتودنسی کودکان را به صورت کاملا اصولی انجام می دهد و بهترین نوع درمان را برای آن ها در نظر می گیرد.

نکته : بهتر است بدانید با ارتودنسی دندان کودکان می توان از بروز ناهنجاری های پیچیده و پر هزینه در آینده پیشگیری کرد.

 

متخصص ارتودنسی کرج - دکتر سهرابی

 

آیا ارتودنتیست خوب در کرج می تواند تمامی مشکلات فک و دندان را بهبود بخشد ؟

یک متخصص ارتودنسی ماهر و با تجربه در کرج می تواند کلیه ناهنجاری های موجود در فک و دندان را در ابتدا به خوبی تشخیص دهد و درمان مناسب آن را با توجه به شرایط فک و دندان بیمار آغاز کند. در مواقعی که بیمار نیاز به جراحی فک داشته باشد در زمانی مناسب فرد را به جراح فک ارجاع می دهد. برای مشاوره و اطلاع از وضعیت دندان های خود جهت درمان ارتودنسی می توانید به دکتر ستاره سهرابی ، متخصص ارتودنسی خوب در کرج مراجعه نمایید.

متخصص ارتودنسی چه ناهنجاری هایی را بهبود می بخشد ؟

به صورت کلی درمان انواع ناهنجاری های مربوط به فک و دهان به عهده متخصص ارتودنسی است. دکتر ارتودنسی برای درمان تمامی ناهنجاری ها دندانی به خوبی آموزش دیده و صرف نظر از سنین کودکی و بزرگسالی می تواند به درمان و پیشگیری از بروز این ناهنجاری ها بپردازد. البته ذکر این نکته لازم است که در درمان مشکلات جدی ، گاهی انجام جراحی فک نیز ضرورت دارد که در چنین شرایطی به این پروسه ارتوسرجری گفته می شود.

ناهنجاری های فک و دندان انواع مختلفی دارند و با توجه به نوع قرار گیری فک و وضعیت دندان ، نحوه درمان نیز متفاوت خواهد بود. ممکن است این تصور را داشته باشید که دکتر ارتودنسی تنها مشکلات مربوط به کجی و نامرتبی دندان ها را مرتب می کند ، در حالی که گاهی وضعیت قرارگیری فک بالا و پایین به نحوی پیچیده بوده که تنها یک متخصص ارتودنسی کرج متبحر و با تجربه در کرج می تواند به درمان آن بپردازد.

 

 

تفاوت میان ارتودنتیست و اندودنتیست چیست ؟

بهتر است بدانید که بهترین متخصص ارتودنسی کرج ، با بکارگیری دستگاه ها و ابزار های تخصصی از جمله انواع بریس ها و هد گیرها ، دندان های کج را مرتب می کنند و هر نوع بایت بد را اصلاح می کنند. در صورتی که اندودنتیست ها در کانال های ریشه و سایر درمان هایی که عفونت های پالپ را هدف قرار می دهند تخصص کافی را دارند.

در زمان مراجعه به بهترین متخصص ارتودنسی کرج چه اتفاقی می افتد ؟

هنگامی که شما به مطب بهترین متخصص ارتودنسی در کرج مراجعه می کنید ، ارتودنتیست مشکلات موجود در فک و دندان های شما را تشخیص می دهد. سپس بهترین ابزار و روش های درمان را برای شما بیماران عزیز در نظر می گیرد. در این مواقع لازم است تا بیمار چندین بار به مطب ارتودنسی مراجعه کند. درجلسات ابتدایی مراجعه به دکتر ارتودنسی ، معاینه ، مشاوره و عکسبرداری از داخل دهان و دندان ها انجام خواهد شد. در جلسات بعدی دستگاه ارتودنسی از جانب ارتودنتیست بر روی دندان ها قرار خواهد گرفت. پس از آن لازم است تا شما هر چند وقت یک بار متخصص ارتودنسی خود را ملاقات کنید ، تا روند درمان شما توسط ایشان مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز مجدد تنظیم شوند. با گذشت زمان و قرار گیری به مرور دندان ها در محل مناسب خود بریس ها از دهان نیز خارج می شوند. البته تمامی این فرایند درمانی به میزان ناهنجاری های دهان و دندان مربوط بوده و در تمامی بیماران به صورت یکسان نمی باشد.

 

نظرات بیماران در رابطه با درمان ارتودنسی با دکتر سهرابی

اگر درمان شما توسط دکتر ستاره سهرابی انجام شده باشد ، دستگاه ارتودنسی و متد درمانی شما بر اساس ناهنجاری دندانی و نیازتان انتخاب شده و مراحل و نحوه درمان برایتان توضیح داده می شود. همچنین تمامی نکات و مراقبت هایی که لازم است در طول درمان ارتودنسی رعایت کنید ؛ به صورت کامل توضیح داده خواهد شد. سپس بازه های زمانی خاصی تعیین می شود تا در طی این جلسات وضعیت فک و دندان ها مورد معاینه قرار بگیرد و چگونگی روند درمان بررسی شود. اگر قصد ارتودنسی کردن دندان های خود در شهر کرج را دارید ، پیشنهاد می شود حتما با تعدادی از بیماران پزشک مورد نظر خود صحبت نمایید و نظر آن ها را در رابطه با شیوه درمان و رضایت آن ها از پزشک جویا شوید. دقت داشته باشید که موفقیت در درمان ارتودنسی به همکاری ارتودنتیست و بیمار ارتباط دارد ؛ بنابراین هرچه شناخت بیشتری نسبت به دکتر ارتودنسی کرج داشته باشید ، قطعا درمان شما با موفقیت و رضایت بیشتری سپری خواهد شد و در نهایت تنها بهترین ارتودنتیست در کرج می تواند در خلق یک لبخند زیبا و سالم به شما یاری برساند.

روش کار متخصص ارتودنتیست چگونه باید باشد؟

متخصص ارتودنتیست خوب، پزشکی است که بر روی تشخیص، پیشگیری، و درمان اختلالات جلوگیری نشده در استخوان‌ها و بافت‌های دهانی تمرکز لازم را دارد. این حرفه اهمیت زیادی در بهبود ارتباطات زندگی روزمره، افزایش اعتماد به نفس و بهبود بهداشت دهان دارد. در نتیجه روش کار متخصص ارتودنتیست برای دستیابی به نتایج عالی بهتر است به روش زیر باشد.

تشخیص و بررسی درست: متخصص ارتودنتسی کرج با انجام مصاحبه با بیمار، تاریخچه پزشکی و دندانی آن‌ها را به دقت بررسی می‌کند تا بهترین درک از وضعیت فعلی و مشکلات مربوط به دندان‌ها و فک‌ آن‌ها را داشته باشد.

آزمون‌ها و تصاویر تشخیصی: استفاده از تصاویر دیجیتالی، اشعه‌های ایکس، مدل‌های سه بعدی و سایر آزمون‌های تشخیصی برای تحلیل دقیق وضعیت دندان‌ها و فک‌ها بسیار ضروری و کاربردی می‌باشد.

برنامه‌ریزی درمان: بر اساس تشخیص‌ها، متخصص یک برنامه‌ریزی مناسب و حساب شده را برای درمان تهیه می‌کند که شامل گزینه‌های مختلف ارتودنسی می‌شود.

توضیح درمان به بیمار: تبیین روش‌ها، زمان‌بندی و نتایج ممکن به بیمار باهدف اطمینان او از درمان و تعاون او در طول درمان توضیحات لازم ارائه می‌شود.

تنظیم و نصب ارتودنسی: نصب و تنظیم دستگاه‌های ارتودنسی (مانند براکت‌ها، اسپیسرها، و بندهای ارتودنسی).

تعدیل و تنظیمات: انجام تنظیمات منظم و تعدیل‌های لازم بر اساس پیشرفت درمان به‌مرورزمان.

جلسات بررسی: تعیین جلسات مشاوره و بررسی به منظور بررسی دقیق روند درمانی در افراد.

پایان دوره درمان: برداشت تمامی ابزارهای بکار گرفته شده در ارتودنسی دندان.

نگهداری و پشتیبانی از درمان: تدابیر نگهداری و پشتیبانی برای حفظ نتایج به دست آمده با استفاده از ابزارهای نگهدارنده.

مهارت‌های ارتودنتیست شامل دقت، حوصله، تعامل اجتماعی، دانش تخصصی در زمینه‌های دندانپزشکی و جراحی فک‌ها، و توانایی برقراری ارتباط مؤثر با بیماران است که روش کار متخصص ارتودنتیست را ارتقا می‌بخشد.

 

 

چک لیست مناسب برای انتخاب دکتر ارتودنسی در کرج

زمانی که تصمیم به ارتودنسی دندان خود می گیرید ، لازم است لیستی از بهترین متخصصین ارتودنسی در کرج را از طریق جستجو در اینترنت و شبکه های اجتماعی مثل توییتر ، کانال های تلگرامی ، اینستاگرام و وب سایت های پزشکی مختلف پیدا کرده و همچنین از تجربه دوستان و آشنایان خود استفاده کنید. در نهایت باید به بررسی این لیست پرداخته تا در نهایت یک متخصص ارتودنسی خوب در کرج جهت درمان و رفع ناهنجاری های موجود در دندان و دهان خود پیدا کنید. از مهم ترین مواردی که در این چک لیست باید مدنظر قرار دهید به موارد زیر می توان اشاره نمود :

 • دارا بودن مدارک دکترای دندانپزشکی
 • تجربه و سابقه کاری مرتبط
 • بهره مندی از تکنیک های مدرن جهت درمان
 • دارا بودن مدرک تخصصی ارتودنسی
 • داشتن پرسنل کاری مجرب و با تجربه
 • توانایی جلب اعتماد بیماران
 • مشاوره صادقانه و اولویت قرار دادن سلامت مراجعه کنندگان بر منافع مالی
 • گذاشتن زمان کافی برای مراجعه کنندگان و پاسخگویی به سوالات آن ها
 • نوبت دهی دقیق
 • مسئولیت پذیری بالا
 • میزان رضایت بیماران از نحوه درمان
 • همراهی بیمار از زمان شروع درمان تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب

تاثیر فضای مجازی در انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی کرج

امروزه فضای مجازی را می توان یکی از مهم ترین منابع اطلاعاتی دانست که در بسیاری از امور راهنما و کمک خوبی به شمار می آید. از آنجایی که پروسه ارتودنسی فرآیند حساس و مهمی محسوب می شود ، لازم است در انتخاب یک متخصص ارتودنسی خوب در کرج دقت و توجه کافی داشته باشید. انتخاب یک ارتودنتیست خوب در این زمینه اهمیت بسیاری دارد. در ادامه به بررسی تاثیر فضای مجازی در انتخاب بهترین دکتر ارتودنسی کرج خواهیم پرداخت.

از مهم ترین تاثیرات فضای مجازی در انتخاب یک پزشک خوب برای درمان ارتودنسی در کرج ، ارائه اطلاعات جامع و دقیق در مورد دندانپزشکان مختلف است. شما به کمک وب سایت ها و شبکه های اجتماعی گوناگون به راحتی می توانید در خصوص تجربه ، مهارت و سابقه کاری متخصصان ارتودنسی در کرج تحقیق نمایید و بر اساس دیدگاه ها و تجربه سایر بیماران و همچنین اطلاعاتی که از این منابع به دست می آورید ، تصمیم گیری مناسبی در انتخاب دکتر ارتودنسی خود داشته باشید. همچنین فضای مجازی این امکان را به شما می دهد که با دندانپزشکان و متخصصین مختلفی که در این حوزه فعالیت دارند ، در ارتباط باشید و سوالات خود را از آن ها بپرسید و سپس با توجه به جواب هایی که دریافت می کنید ، می توانید تصمیم گیری نهایی خود را جهت شروع روند درمان با پزشک مورد نظر بگیرید.

نکته مهمی که در این خصوص باید به آن توجه داشته باشید این است که اطلاعاتی که در فضای مجازی در دسترس هستند ، همیشه صحیح و کامل نیست ؛ به همین دلیل لازم است به منابع قابل اطمینان و معتبر مراجعه کرده و حتما پیش از شروع درمان یک ملاقات حضوری جهت مشاوره با متخصص ارتودنسی مورد نظر خود داشته باشید.

بهترین متخصص ارتودنسی کرج از نظر کاربران

یکی از بهترین روش ها برای یافتن یک متخصص مناسب برای درمان ناهنجاری های فک و دندان ، صحبت و مشورت از تجربه افرادی است که قبلا این پروسه درمانی را انجام داده اند. اما پیدا کردن متخصص ارتودنسی خوب با توجه به نظر کاربران تا چه اندازه قابل اعتماد است ؟! در واقع توصیه ما به شما این است اگر تصمیم دارید از تجربه و نظرات دیگران برای یافتن دکتر ارتودنسی خوب برای درمان ناهنجاری های دهان استفاده نمایید ؛ حتما به نظر دوستان و آشنایان خود اعتماد کنید. زیرا دوستان شما می توانند شما را در دستیابی به بهترین نتیجه در این مسیر راهنمایی کنند ، در حالی که استفاده از نظر کاربران در فضای مجازی برای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی همیشه قابل اعتماد نیست و گاهی افراد حتی بدون اینکه تجربه ای از ارتودنسی با دندانپزشک مورد نظر شما داشته باشند ، نظرات خود را آزادانه و بدون منطق بیان می کنند. همچنین برخی از افراد با دریافت هزینه هایی اقدام به تبلیغات نادرست در فضای مجازی می کنند ؛ از این رو پیشنهاد ما به شما این است از افراد مورد اطمینان برای این منظور کمک بگیرید. علاوه بر این مشاهده رضایت بیماران در کنار عکس ها و تصاویر آن ها می تواند این اطمینان را در شما ایجاد نماید که پزشکی که برای ارتودنسی دندان خود انتخاب نموده اید ، مورد اعتماد بوده و می تواند شما را به نتیجه دلخواه و مورد نظرتان برساند.

نکته مهم در این امر رضایت طولانی مدت بیماران از انجام پروسه درمان است. ممکن است برخی از مراجعه کنندگان بعد از گذشت چند ماه از درمان رضایت و عدم رضایت خود را از تغییرات ایجاد شده و نتیجه درمان بیان نمایند ؛ در حالی که بهتر است به نظرات و تجربه افرادی که که هنوز یک سال از انجام درمان آن ها نگذشته ، اعتماد نکنید ؛ چرا که پروسه درمانی همه افراد به یک شکل پیش نمی رود و برخی از بیماران برای آنکه به نتیجه مطلوبی برسند با توجه به شدت ناهنجاری های موجود ، به دوره درمانی طولانی تری نیاز داشته و لازم است تا پایان دوره درمان صبور باشند.

 همچنین عکس این مسئله نیز صادق است. ممکن است فردی در ماه های اول بعد از درمان رضایت کاملی داشته باشد اما با گذشت زمان ، به علت مشکلات و عوارضی که در دراز مدت برای او ایجاد می شود ، از درمان ارتودنسی خود احساس نارضایتی نماید. از این رو حتما به میزان رضایت مندی طولانی مدت کاربران و زیباجویان در انتخاب متخصص ارتودنسی خوب در کرج توجه داشته باشید.

 

پاسخ به چند سوال مهم در خصوص پیدا کردن بهترین متخصص برای ارتودنسی دندان

چه زمان باید به متخصص ارتودنسی کرج مراجعه کرد ؟

معمولا در بیشتر مواقع دندانپزشک عمومی بعد از بررسی میزان ناهنجاری های فک و مشکل نامنظمی دندان ها ، شما را به بهترین متخصص ارتودنسی کرج ، ارجاع می دهد. اما گاهی اوقات میزان ناهنجاری به قدری شدید است که فرد می داند تنها راه درمان این عارضه مراجعه به ارتودنتیست می باشد. بنابراین اگر شما نیز به دلیل ناهنجاری های فک و دندان در غذا خوردن ، تنفس ، صحبت کردن دچار مشکل هستید و یا این عارضه زیبایی لبخند و چهره شما را تحت تاثیر قرار داده است ، باید به دکتر ارتودنسی مراجعه نمایید.

اگر برای رفع مشکلات ناهنجاری دندان و فک به متخصص مراجعه نکنیم چه می شود ؟

متاسفانه باید بدانید که عدم هماهنگی و تراز دندان ها در صورتی که درمان و اصلاح نشود ، می تواند به مرور وخیم تر شده و مشکلات وسیع تری را برای بیماران به وجود آورد ؛ به همین دلیل هرچه در زمان مناسب برای رفع این عارضه اقدام شود ، درمان در مدت زمان کوتاه تر و با هزینه کمتری قابل انجام بوده و نتیجه حاصل نیز رضایت بخش تر خواهد بود.

بهترین سن برای مراجعه به ارتودنتیست چه زمانی است ؟

سن 6 الی 8 سال را می توان به منظور پیشگیری از بروز مشکلات ارتودنسی بهترین سن دانست اما بهترین زمان برای شروع درمان سن 10 الی 14 سالگی می باشد.

نکته قابل توجه در انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی

لازم است در انتخاب یک ارتودنتیست خوب در کرج ، به عواملی مثل تحصیلات ، مهارت ها ، تجربه و گواهینامه های پزشک توجه داشته باشید. همچنین باید بررسی نمایید که دکتر ارتودنسی منتخب شما از تجهیزات پیشرفته پزشکی استفاده می کند و به روش های درمانی جدید آشنا و مسلط است یا خیر !

هزینه ارتودنسی با بهترین ارتودنتیست کرج

یکی از عوامل مهم برای تصمیم گیری در انتخاب متخصص ارتودنسی خوب در کرج ، اطلاع از هزینه های درمان است. بسیاری از متخصصین این حوزه تلاش می کنند تا قیمت ارتودنسی را به نحوی به بیماران خود ارائه دهند تا افراد با توجه به شرایطی که دارند ، بتوانند هزینه های ارتودنسی را پرداخت کرده و درمان خود را انجام دهند.

در واقع با انجام این کار تلاش می شود هزینه های بالا مانع از برطرف کردن ناهنجاری های فک و دندان نشود. به همین علت ممکن است برخی پزشکان و متخصصین ارتودنسی ، شرایط اقساطی برای پرداخت هزینه های ارتودنسی در نظر بگیرند.

نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که هزینه ارتودنسی دندان به عوامل متعددی بستگی دارد ؛ به همین دلیل نمی توان قیمتی دقیقی را برای این پروسه اعلام نمود. 

هر چند که ممکن است قیمت سیم کشی دندان با بهترین متخصص ارتودنسی کرج ، در نگاه اول کمی زیاد به نظر برسد ؛ با این حال باید به این نکته توجه داشته باشید که هزینه ای که برای این پروسه پرداخت می کنید در قبال مزایا و فواید بسیاری که دارد ، اصلا هزینه بالایی نیست و می تواند در دراز مدت در هزینه های درمانی شما صرفه جویی کند ؛ چرا که مشکلات و ناهنجاری های دندان و فک با گذشت زمان منجر به مشکلاتی مثل پوسیدگی دندان ، اختلال در صحبت کردن و غذا خوردن خواهد شد که این مسئله نیز نیاز به مراجعه مکرر به دندانپزشک داشته و درمان پوسیدگی دندان ، کاشت دندان و کشیدن دندان خود می تواند هزینه های بیشتری را در آینده به همراه داشته باشد.

به همین علت توصیه می شود برای جلوگیری از تاثیر مخرب این عارضه بر سلامتی و کیفیت زندگی ، در انتخاب یک متخصص ارتودنسی خوب در کرج دقت کرده و سلامت دندان های خود را با اطمینان به او بسپارید.

 

 


گفتگو کنید

10 نظر

 1. یک سال پیش برای ارتودنسی رفتم پیششون و از روند درمانم کاملا راضیم

 2. کسی متخصص ارتودنسی خوب برای کودکان تو کرج میشناسه معرفی کنه ؟ کسی پیش دکتر سهرابی رفته اطلاعی داره کارشون برای کودکان چطور هست ؟

 3. دکتر سهرابی بهترین دکتر ارتودنسی تو طالقانی کرج هستن من یک سال پیش بیمارشون بودم و واقعا پزشک با اخلاق و کاربلدی هستن

 4. قیمت متخصص ارتودنسی با دندانپزشک عمومی برای مرتب کردن دندان ها با ارتودنسی متفاوته ؟؟

 5. متخصص ارتودنسی بزرگسالان با متخصص ارتودنسی کودکان فرق میکنه ؟

 6. سوالی که داشتم اینه آیا متخصص ارتودنسی طرف قرارداد بیمه ایران یا دانا هستن ؟ یا ارتودنسی دندان جزو زیبایی حساب میشه و بیمه بهش تعلق نمی گیره ؟

 7. دکتر سهرابی واقعا دکتر خوبی هستن و به جرعت میشه گفت از بهترین متخصصین ارتودنسی کرج هستن. من به دلیل ناهنجاری عجیبی که در ناحیه دندان ها داشتم به پزشکای زیادی مراجعه کردن اما دکتر سهرابی با یه تکینک ساده تونستن مشکل منو برطرف کنن. پیشنهاد میکنم اگر قصد ارتودنسی دارید برای مشاوره حتما برید پیششون

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *